کارگذار مستقیم اخذ ویزای ایتالیا

 

مسافرینی که قصد سفر به ایتالیا رابصورت انفرادی – خانوادگی – تجاری دارند هلدینگ مسافرتی آنها را به کارگذاران مستقیم ایتالیا متصل میکند

وبسایت مسافرتی با توجه به همکاری با صدها آژانس و دفاتر خدمات مهاجرتی و دفاتر ارائه دهنده خدمات ویزا با شناختی که از آنها دارد شما را به بهترین مراکز خدمات ویزا که ارزانترین نرخ را ارائه میدهند متصل مینماید تا خود شما بصورت مستقیم با آنها در ارتباط باشید و بهترین کارگذار و ارزانترین نرخ را دریافت نمائید .

در اینجا به چند مورد مهم در رابطه با اخذ ویزای ایتالیا توسط کارگذار مستقیم اشاره میکنیم :

  • مشاوره رایگان

این کارگذاران در ابتدا مشاوره ای رایگان جهت هدف اصلی سفر و اینکه امکان سفر فرد متقاضی با شرایطی که دارد وجود دارد یا خیر را انجام میدهند یعنی شرایط و مدارک مسافران را چک مینمایند و بررسی میکنند که آیا برای این شخص امکان صدور ویزا وجود دارد یا خیر ؟ و بعد اقدام به گرفتن مدارک و طی مراحل فرایند ویزا قرار میدهند . بطور مثال از نظر دلایل سفر – سن مسافر – وضعیت تاهل – موقعیت شغلی – وضعیت مالی مشتری و … را بررسی کرده و اگر مشکل خاصی وجود نداشت اقدام به گرفتن مدارک و طی مراحل اخذ ویزا مینمایند .

  • ارتباط مستقیم با کارگذار

هزینه اخذ ویزا به این روش ( ارتباط با کارگذار مستقیم ) گاها تا 50% ارزانتر از نرخ دفاتر ارائه دهنده خدمات مسافرتی میباشد زیرا دست دلالان و واسطه ها کوتاه میشود و شما میتوانید مستقیم ویزا را از کارگذاران این سفارت که بصورت حرفه ای آشنا به امور ویزا هستند و با شناختی که از وضعیت مسافران دارند مدارک را جوری تکمیل مینمایند که کوچکترین ایرادی را سفارت نمیتوان از آنها گرفت و به آسانی مراحل مختلف فرایند ویزا را طی میکنند و ویزای شخص متقاضی را دریافت نمایید .

  • پرداخت هزینه پس از دریافت ویزا 

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه تضمینی برای این کار وجود دارد ؟

آژانسهای مسافرتی و موسسات ارائه دهنده خدمات ویزا هم برای اخذ ویزا با این کارگذاران همکاری مینمایند ولی نرخی که در آخر به مشتری میدهند با توجه به هزینه ها و سودی که برای خود در نظر میگیرند رقمی بسیار بالاتر از قیمت ویزایی است که به روش ارتباط مستقیم با کارگذار بدست میاید .

تضمینی که این کارگذاران در اختیار مشتری قرار میدهند مشاوره کامل رایگان و پرداخت هزینه ویزا پس از اخذ ویزا توسط مشتری است .

با این روش مشتری اطمینان میابد که هزینه ای را پرداخت نمیکند که در صورتی که سفارت ویزا را به مشتری ندهد دفاتر ارائه دهنده خدمات ویزا مبلغی از هزینه اخذ شده به عنوان پیش پرداخت را تحت عناوین مختلف و به این علت که این مبلغ صرف هزینه های جاری مراحل سفارت شده و قابل برگشت نیست کسر نمایند .

  • صفر تا صد مراحل صدور ویزا توسط کارگذار

تمامی مراحل فرایند اخذ ویزا از مشاوره – تکمیل مدارک – ترجمه ها – گرفتن وقت سفارت – و غیره توسط کارگذار مستقیم انجام میشود و مشتری با در اختیار قرار دادن مدارک خود باید فقط منتطر اعلام وقت سفارت جهت حضور و ارائه مدارک و در نهایت پس از تکمیل این فرایند منتظر اعلام سفارت جهت گرفتن ویزا باشد .

 

مسافرین محترم برای مشاوره و اطلاع از هزینه اخذ ویزای ایتالیا با قیمت ویژه با کارشناسان ما در ارتباط باشید .