ارزانترین نرخ ویزای اسپانیا

مسافرینی که قصد سفر به اسپانیا رابصورت انفرادی – خانوادگی – تجاری دارند هلدینگ مسافرتی آنها را به کارگذاران مستقیم اسپانیا متصل میکند

وبسایت مسافرتی با توجه به همکاری با صدها آژانس و دفاتر خدمات مهاجرتی و دفاتر ارائه دهنده خدمات ویزا با شناختی که از آنها دارد شما را به بهترین مراکز خدمات ویزا که ارزانترین نرخ را ارائه میدهند متصل مینماید تا خود شما بصورت مستقیم با آنها در ارتباط باشید و بهترین کارگذار و ارزانترین نرخ را دریافت نمائید .

در اینجا به چند مورد مهم در رابطه با اخذ ویزای اسپانیا توسط کارگذار مستقیم اشاره میکنیم :

  • مشاوره رایگان

این کارگذاران در ابتدا مشاوره ای رایگان جهت هدف اصلی سفر و اینکه امکان سفر فرد متقاضی با شرایطی که دارد وجود دارد یا خیر را انجام میدهند یعنی شرایط و مدارک مسافران را چک مینمایند و بررسی میکنند که آیا برای این شخص امکان صدور ویزا وجود دارد یا خیر ؟ و بعد اقدام به گرفتن مدارک و طی مراحل فرایند ویزا قرار میدهند . بطور مثال از نظر دلایل سفر – سن مسافر – وضعیت تاهل – موقعیت شغلی – وضعیت مالی مشتری و … را بررسی کرده و اگر مشکل خاصی وجود نداشت اقدام به گرفتن مدارک و طی مراحل اخذ ویزا مینمایند .

  • ارتباط مستقیم با کارگذار

هزینه اخذ ویزا به این روش ( ارتباط با کارگذار مستقیم ) گاها تا 50% ارزانتر از نرخ دفاتر ارائه دهنده خدمات مسافرتی میباشد زیرا دست دلالان و واسطه ها کوتاه میشود و شما میتوانید مستقیم ویزا را از کارگذاران این سفارت که بصورت حرفه ای آشنا به امور ویزا هستند و با شناختی که از وضعیت مسافران دارند مدارک را با جزئیات و دقت کامل آماده مینمایند که کوچکترین ایرادی را سفارت نمیتوان از آنها گرفت و به آسانی مراحل مختلف فرایند ویزا را طی میکنند و ویزای شخص متقاضی را اخذ مینمایند .

 

پس برای مشاوره رایگان و اطلاع از چگونگی روند ویزا با کارشناسان ما در ارتباط باشید .