بیمه مسافرتی ملت

کارگذار مستقیم اخذ ویزای شینگن + ارزانترین نرخ

کارگذار مستقیم اخذ ویزای شینگن

کارگذار مستقیم اخذ ویزای شینگن


کارگذار مستقیم اخذ ویزای شینگن + ارزانترین نرخ

اگر بدنبال اخذ ویزای شینگن هستید و نگران این هستید که آیا شرایط اخذ ویزا را دارید یا خیر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

با توجه به کارگذاران مستقیمی که با ما فعالیت میکنند و تجربه چندین ساله در اخذ ویزای شینگن ما توانایی این را داریم که با محیا کردن بهنرین شرایط شما را در اخذ ویزای شینگن همراهی کنیم .

حتی افرادی که به هر نحوی از منطقه شینگن تقاضای ویزای آنان رد شده است (ریجکت) نیز میتوانند برای درخواست مجدد تقاضا دهند

افراد زیادی از طریق ما که تقاضای درخواست ویزای آنان رد شده بوده است نیز ویزا گرفته اند .


منطقه شینگن چیست ؟ کشورهای عضو شینگن در سال 2024 کدامند ؟

منطقه شینگن یک منطقه بدون مرز بین چندین کشور اتحادیه اروپا است. اگرچه تقریباً تمام کشورهای اتحادیه اروپا در این منطقه گنجانده شده اند، اما استثناهایی وجود دارد که اجازه سفر بدون ویزا را نمی دهد.
 • کشورهایی که در حال حاضر به منطقه شینگن تعلق ندارند اما امیدوارند به آن بپیوندند عبارتند از: بلغارستان کرواسی قبرس ایرلند رومانی

کدام کشورها در منطقه شنگن هستند؟

منطقه شینگن از 27 کشور تشکیل شده است و تقریباً تمام سرزمین اصلی اروپا را در بر می گیرد و کشورهایی که در منطقه شنگن قرار دارند در اینجا فهرست شده اند: اتریش، بلژیک، کرواسی، چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس.

پیوستن رومانی و بلغارستان به شینگن در سال 2024

توجه: از اول ژانویه 2024، به شهروندان کوزوو اجازه سفر بدون ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا (EU) برای اقامت تا 90 روز در یک دوره 180 روزه داده شده است.
این ترتیب متقابل همچنین به شهروندان اتحادیه اروپا اجازه می دهد بدون ویزا از کوزوو بازدید کنند. این سیاست بخشی از ابتکار عمل گسترده‌تری است که بالکان غربی با هدف تسهیل سفر بدون روادید به اتحادیه اروپا برای ساکنان این منطقه انجام می‌دهد.
از 31 مارس 2024، بلغارستان و رومانی تا حدی به منطقه شنگن می‌پیوندند و امکان سفرهای هوایی و دریایی راحت‌تر به سایر کشورهای شنگن بدون کنترل مرزی را فراهم می‌کنند.
با این حال، کنترل مرزهای زمینی برای این کشورها تا زمان بحث بیشتر توسط شورای اروپا باقی خواهد ماند. علاوه بر این، از اول آوریل 2024، بلغارستان و رومانی طبق دستورالعمل های اخیر اتحادیه اروپا، صدور ویزای استاندارد شینگن C را آغاز خواهند کرد.

مسافرت به اروپا در سال 2024

اتباع اتحادیه اروپا می توانند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در منطقه شینگن زندگی و سفر کنند. اگرچه برخی الزامات تامین اجتماعی و مالیات ضروری خواهد بود، شهروندان اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند. اتباع غیر کشورهای منطقه اقتصادی اروپا می توانند با ویزای شینگن به منطقه شینگن سفر کنند، اما نمی توانند بیش از 90 روز در یک دوره 180 اقامتی داشته باشند. اگرچه این ممکن است ساده و ساده به نظر برسد، اما پیچیدگی هایی وجود دارد که شهروندان غیر منطقه اقتصادی اروپا باید در نظر بگیرند.
این مقاله برخی از ملاحظات کلیدی برای سفر به منطقه شینگن در سال 2024 را برجسته می کند
با این حال، کنترل مرزهای زمینی برای این کشورها تا زمان بحث بیشتر توسط شورای اروپا باقی خواهد ماند. علاوه بر این، از اول آوریل 2024، بلغارستان و رومانی طبق دستورالعمل های اخیر اتحادیه اروپا، صدور ویزای استاندارد شینگن C را آغاز خواهند کرد.

کدام کشورها در منطقه شینگن هستند؟

منطقه شینگن از 27 کشور تشکیل شده است و تقریباً تمام سرزمین اصلی اروپا را در بر می گیرد و کشورهایی که در منطقه شنگن قرار دارند در اینجا فهرست شده اند: اتریش، بلژیک، کرواسی، چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت،

برای سفر در منطقه شینگن تا 90 روز درخواست دهید. قانون 180 روزه 90 روز شامل چه چیزی است؟

این قانون به این معنی است که اتباع غیر منطقه اقتصادی اروپا، از جمله شهروندان بریتانیایی (پس از برگزیت)، نمی توانند بیش از 90 روز را در یک دوره 180 روزه در منطقه شینگن سپری کنند. اگر اتباع غیر منطقه اقتصادی اروپا قصد دارند بیش از 90 روز متوالی را در منطقه شینگن با ویزای شینگن سپری کنند، متقاضیان باید برای نوع دیگری از ویزا درخواست دهند. با این حال، این قانون کمی پیچیده تر است، زیرا محدودیت هایی برای نحوه گذراندن 90 روز وجود دارد.
هنگامی که شهروندان غیر اتحادیه اروپا سهمیه 90 روزه خود را سپری کنند، نمی توانند تا 90 روز دیگر به منطقه شینگن بازگردند. این بدان معناست که تنها حداکثر یک دوره 90 روزه در یک دوره 180 روزه امکان پذیر است. به شهروندان کشورهای ثالث توصیه می شود که از دوره 180 روزه برعکس بشمارند تا مطمئن شوند که قانون 90 180 روز را با موفقیت رعایت می کنند.
شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد دارند دوباره وارد یک کشور اتحادیه اروپا شوند، می توانند تاریخ خروج خود را با استفاده از یک ابزار ماشین حساب محاسبه کنند تا مدت زمانی که در منطقه شنگن سپری کرده اند را دوباره بررسی کنند.
در منطقه شینگن شهروندان غیر کشورهای منطقه اقتصادی اروپا چگونه برای ویزای شینگن اقدام می کنند؟ ویزای شینگن برای سفر کوتاه مدت کمتر از 90 روز، که بخشی از منطقه شنگن کشورهای اروپایی است که به کنترل مرزی پایان داده اند، نیاز است.
فعالیت های مجاز عبارتند از: حضور در جلسات. بازدید از مشتریان یا نمایشگاه های تجاری جلسه یا آموزش در یک واحد تجاری. خرید و فروش محصولات، معاملات تجاری و مناقصه. شرکت در نمایشگاه، کنفرانس یا سمینار. شرکت در یک رویداد فرهنگی یا ورزشی. دیدار دیپلماتیک (دیپلمات ها). دیدار سیاسی

مراحل دریافت ویزای شینگن

 برای درخواست موفقیت آمیز ویزای شینگن باید مراحل خاصی را طی کنید. متقاضیان باید درخواست خود را برای ویزای شینگن در کنسولگری کشوری که قصد بازدید از آن را دارند ارسال کنند، یا – اگر قصد بازدید از بیش از یک کشور شینگن را دارند، کنسولگری کشور مقصد اصلی خود (یعنی هدف اصلی اقامت یا اقامت) طولانی ترین اقامت).

روش اعمال روند کلی درخواست : فرم درخواست ویزای شینگن تجاری را پر کنید. درخواست ویزای تجاری را به درستی در وب سایت صحیح تکمیل کنید. فرم درخواست حاوی سوالاتی برای اطلاعات اولیه مانند نام، تاریخ تولد، کشور تولد، شماره پاسپورت و ملیت شماست.
در سوال مربوط به هدف سفر خود، کادری را علامت بزنید که “کسب و کار” را نشان می دهد. ممکن است از شما خواسته شود که به سؤالات مربوط به هدف خود از بازدید پاسخ دهید. پرونده مدارک را تکمیل کنید. فرد باید اطمینان حاصل کند که تمام اسناد مربوطه، فرم های درخواست و هزینه ها جمع آوری و به درستی تکمیل شده است. یک قرار ملاقات (وقت سفارت)رزرو کنید هر کسی که قصد ورود به منطقه شینگن را دارد باید برای مصاحبه از سفارت یا کنسولگری محلی خود وقت بگیرد. 
در روز قرار ملاقات حتما به موقع در مصاحبه حضور داشته باشید. هر گونه تاخیر می تواند منجر به لغو مصاحبه شود. در صورتی که قبلاً ویزای شینگن دریافت نکرده باشند، این فرآیند شامل اسکن اثر انگشت متقاضی خواهد بود. پس از تایید درخواست، اطلاعات فرم درخواست وارد سیستم آنلاین سفارت کنسولگری شده و یک نسخه چاپی از درخواست شما را دریافت خواهند کرد. این فرآیند معمولاً حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد.
اگر شما یا کارمندانتان قصد دارید تنها در یک کشور از کشورهای عضو شنگن تجارت کنید، باید برای ویزای تجاری شینگن به سفارت آن کشور در کشور خود را درخواست دهید. هنگام بازدید از 2 یا چند کشور هنگام ورود به منطقه شینگن برای مقاصد تجاری، فرد باید به سفارت کشوری که قصد دارد در طولانی ترین مدت اقامت داشته باشد، درخواست دهد.

انواع ویزای شینگن mosaferatii

انواع ویزای شینگن mosaferatii

انواع ویزا :

انواع ویزا از نظر اهداف سفر
 • 1) ویزای توریستی
 • 2) ویزای کاری
 • 3) ویزای تجاری
 • 4) ویزای بازدید
 • 5) ویزای کار و تعطیلات
 • 6) ویزای تحصیلی
 • 1) ویزای یکبار ورود یا سینگل (Single Visa)
 • 2) ویزای دو بار ورود یا دابل (Double Visa)

 

ویزای شینگن

ویزای شینگن


اخذ ویزای تضمینی ! از دروغ تا واقعیت

ممکن است افراد زیادی اخذ ویزای شینگن با عنوان کردن واژه تضمینی به شما پیشنهاد داده باشند و در آخر نیز ویزای شما ریجکت شود ! بله تنها تجریه و سابقه تخصصی بالا در این حوزه و داشتن کارگزاری مستقیم و متخصص و آشنا به زیر و بم مراحل بررسی پرونده و نیازهای سفارت است که میتواند شما را در اخذ ویزا کمک نماید .

هیچ تضمینی برای اخذ ویزا از سفارت وجود ندارد زیرا تنها شخص تصمیم گیرنده آفیسر بررسی کننده پرونده شماست .

اگر چه بررسی و رای نهایی برای داشتن شرایط اخذ ویزا و ورود به محدوده شینگن را آفیسر پرونده صادر مینماید ولی کارشناسان ما با تجربه بسیار بالا و اخذ ویزاهای بیشمار از سفارتهای مختلف منطقه شینگن مدارک شما را به نحوی کاملا سازگار با شرایط و الزامات سفارت دسته بندی مینمایند که احتمال ایراد و نقصی در پرونده شما به حداقل ممکن برسد .

مدارک ویزای شینگن mosaferatii

مدارک ویزای شینگن mosaferatii


شرایط و مدارک + هزینه ها + فرایندمدت زمان

در حال حاضر سفارتهای کشورهای ایتالیا – فرانسه – بلژیک و یونان در دادن روادید به متقاضیان از دیگر کشورها شرایط آسانتری دارند و معلوم نیست با توجه به فرایند سیاسی بین متحدین شینگن و سیاستهای منطقه ای  این شرایط تا کی پایدار خواهد بود .

اگر قصد مهاجرت به ایتالیا – بلژیک و یا فرانسه را دارید میتوانید در هر زمانی با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره بگیرید تا از شرایط و قیمت مطلع شوید .

مضاف بر آن هزینه های اخذ ویزای شینگن نسبت به دیگر مراکز ارائه خدمات مسافرتی به طور چشم گیری کاهش پیدا کرده به نحوی که آژانسهای مسافرتی مستقر در شهرستاهای مختلف ایران نیز برای ارائه خدمات به این مرکز مراجعه مینمایند .

صفر تا صد کار را اعم از تکمیل و ترجمه مدارک – بیمه مسافرتی – تعیین وقت سفارت در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان ما انجام میشود و فقط شما برای وقت سفارت تشریف می آورید و هیچ دغدغه ای برای موارد دیگر ندارید .

با توجه قانون الکترونیکی شدن وقت سفارت و فشردگی روند ورود متقاضیان به سفارت که در ماههای اخیر بطور فزاینده ای افزایش پیدا کرده است حدودا یکماه تا 45 روز زمان برای ورود به سفارت نیاز هست و پیگیری پرونده در کارگذاری نیز حدودا 2 هفته تا 1 ماه نیاز به زمان دارد و با جمع بندی کلی و بطور تقریبی از زمان درخواست تا اخذ ویزا 2/5 تا 3 ماه به طول می انجامد .


 • ضمانت ما پرداخت تمامی هزینه توسط مشتری پس از اخذ ویزا میباشد و در صورتیکه 1% درخواست ویزای مشتری رد شود هیچ هزینه ای از مشتری اخذ نخواهد گردید .


مدارک مورد نیاز :

 • تکمیل فرم درخواست و تکمیل مدارک شغلی و مالی / بیمه ای
 • اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و تصویر ویزاهای قبلی ( درصورت وجود)
 • اصل شناسنامه
 • پرینت حساب 3 ماهه
 • نامه تمکن مالی
 • 2 قطعه عکس پرسنلی 5*3
 • مدارک مرتبط دیگر با توجه به بررسی پرونده

کلیه آژانسهای مسافرتی و دفاتر صدور ویزا در تهران و شهرستان میتوانند جهت همکاری و اطلاع از شرایط و نرخها با قیمتهای همکاری با کارگذاران ما تماس بگیرند .


با توجه به سیاستهای اخیر سختگیرانه اعمال شده منطقه شینگن مبنی بر بررسی بیشتر در پرونده متقاضیان و همچنین مدارک و مستندات مربوطه و اعمال تدابیر شدیدتر نسبت به سالهای قبل در قصد ورود مسافرین به این منطقه و مدارک مستند تضمین بازگشت و همچنین تغییر شرایط ورود به محدوده شینگن , لدا در صورتی که قصد اخذ ویزا و مهاجرت دارید سریعا اقدام نمائید و آنرا به تعویق نیندازید و حتما با کارشناسان ما قبل از آن مشاوره رایگان انجام دهید تا در این خصوص راهنمایی دقیق و کارشناسانه ارائه نمایند .

 


تماس با ما mosaferatii

تماس با ما mosaferatii

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 09126729405 – 88459453

نویسنده :
نویسنده :

فرهاد قلی بیگیان ( نمایندگی کد 2607 بیمه ملت )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مطالب پر بازدید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
×