دسته‌بندی نشده

کارگذار مستقیم اخذ ویزای ایتالیا + ارزانترین نرخ

 

کارگذار مستقیم اخذ ویزای ایتالیا + ارزانترین نرخ

کارگذار مستقیم اخذ ویزای ایتالیا + ارزانترین نرخ

 

اگر بدنبال اخذ ویزای ایتالیا هستید و نگران این هستید که آیا شرایط اخذ ویزا را دارید یا خیر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

با توجه به کارگذاران مستقیمی که با ما فعالیت میکنند و تجربه چندین ساله در اخذ ویزای ایتالیا ما توانایی این را داریم که با محیا کردن بهنرین شرایط شما را در اخذ ویزای ایتالیا همراهی کنیم .

حتی افرادی که به هر نحوی از سفارت ایتالیا و یا سفارتهای دیگر تقاضای ویزای آنان رد شده است (ریجکت) نیز میتوانند برای درخواست مجدد تقاضا دهند

افراد زیادی از طریق ما که تقاضای درخواست ویزای آنان رد شده بوده است نیز ویزا گرفته اند .

ممکن است افراد زیادی قیمتهای غیر واقعی و ارزان و عنوان کردن واژه تضمینی را به شما پیشنهاد داده باشند و در آخر نیز ویزای شما ریجکت شود ! بله تنها تجریه و سابقه بالا و داشتن کارگزاری مستقیم و متخصص و آشنا به زیر و بم مراحل بررسی پرونده میتواند شما را در اخذ ویزا همراهی نماید .

اگر قصد مهاجرت به کشور زیبای ایتالیا را دارید میتوانید در هر زمانی با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره بگیرید تا از شرایط و قیمت ویزای ایتالیا مطلع شوید .

صفر تا صد کار را اعم از تکمیل مدارک – ترجمه مدارک – بیمه مسافرتی – تعیین وقت سفارت در کوتاه ترین زمان توسط کارشناسان ما انجام میشود و فقط شما برای وقت سفارت تشریف می آورید و هیچ دغدغه ای برای موارد دیگر ندارید .

ضمانت ما پرداخت هزینه توسط مشتری پس از اخذ ویزا میباشد و در صورتیکه 1% درخواست ویزای مشتری رد شود هیچ هزینه ای از مشتری اخذ نخواهد گردید .

مدارک مورد نیاز :

  1. تکمیل فرم تقاضا نامه و ارائه مدارک شغلی – ملکی و بیمه ای در صورت وجود
  2. اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار و تصویر ویزاهای قبلی ( درصورت وجود)
  3. اصل شناسنامه
  4. پرینت حساب 3 ماهه
  5. نامه تمکن مالی
  6. 2 قطعه عکس پرسنلی 5*3
  7. مدارک مرتبط دیگر در صورت نیاز

 

از زمان تحویل مدارک تا تعیین وقت سفارت و جواب ویزا بین 30 تا 45 روز زمان لازم است .

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *