ویزا

وقت سفارت تحصیلی فوری ایتالیا (ویزا متریک)

وقت سفارت تحصیلی فوری ایتالیا (ویزا متریک)

وقت سفارت تحصیلی فوری ایتالیا (ویزا متریک) بصورت تضمینی توسط کارگذاران تخصصی ایتالیا اخذ میگردد و اگر مدت زمان شما محدود میباشد این کار را به مجموعه هلدینگ مسافرتی بسپارید .

این مجموعه در کمترین زمان ممکن و بصورت کاملا تضمینی وقت مورد نیاز شما را اخذ خواهد نمود .

ویزا متریک :

با توجه به انتقال تمامی فعالیتهای کارگذاری سفارت ایتالیا در پاساژ گالریا (دفتر شرکت CKGS) به دفتر ویزا متریک آدرس شرکت ویزامتریک در ایران : تهران، خیابان خالد اسلامبولی، نبش خیابان بیست و یکم، پلاک ۱۳۷،ساختمان شیرازی، طبقه اول , و تا جا افتادن فعالیتها به روال سابق برخی فعالیتها با اختلال همراه میباشد .

به همین علت دوستانی که قصد اخذ وقت سفارت ایتالیا چه بصورت تحصیلی و توریستی را دارند این امر را به لحظات آخر موکول ننمایند و هر چه سریعتر نسبت به رزرو وقت اقدام نمایند زیرا در تایمهای پایانی هم وقتها تکمیل میشود و هم هزینه آن افزایش پیدا خواهد کرد .

 

تایم ورود به سفارت :

با توجه به تعداد بالای متقاضی اخذ وقت تحصیلی ایتالیا , این سفارت به صورت رندومی با باز کردن وقتها تعداد محدودی وقت را برای متقاضیان در نظر میگیرد و دوستان سوال مینمایند که آیا در زمان مورد نظر ما این وقت گرفته خواهد شد و یا خیر ؟

در جواب باید گفته وقتهای اخذ شده توسط ما تضمینی میباشد ولی با توجه به حجم بالای متقاضیان در صورت اختصاص نوبتها از سوی سفارت این امر اتفاق میافتد و با توجه به نوبتی که دوستان اخذ نموده اند به ترتیب اولویت وارد سفارت خواهند شد .

یک مثال ساده : حدود 5000 متقاضی تحصیلی ورود به کشور ایتالیا و هر نوبت دهی ورود به سفارت زیر 10 نفر ! قاعدتا این حجم متقاضی را سفارت ایتالیا نمیتواند به موقع پذیرش نماید و بسیاری از نوبتها در تایم مورد نظر موفق به گرفتن وقت سفارت نمیشوند

ولی این مجموعه با توجه به کارشناسان حرفه ای این رشته نهایت سعی خودشان را در ورود به سفارت در اولین بازگشایی نوبتها با توجه به تعداد نفرات ورودی میکنند و در 90% هم موفق میشوند .

 

از ابتدای سپتامبر (10 شهریور) وقتهای جدید باز خواهند شد و متقاضیانی که مدارک خود را تحویل داده اند به ترتیب اولویت ثبت نام حداکثر تا اواخر سپتامبر (10 مهر ماه) ورود خواهند نمود و ممکن است این تایم ورودی خیلی زودتر هم امکان پذیر باشد .

 

برای وقت سفارت تحصیلی فوری ایتالیا واریزی مبلغ ورودیه سفارت و شماره حساب واریز کننده بهمراه تصویر صفحه اول گذرنامه متقاضی نیاز میباشد .

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و اولین تایم ورودی با دفتر هلدینگ مسافرتی و کارشناسان تخصصی تماس بگیرید .

09126729405 – 02188459453

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *