بیمه مسافرتی ملت

صدور بیمه مسافرتی شینگن با 55% تخفیف

صدور بیمه مسافرتی شینگن با 55% تخفیف

بیمه مسافرتی شینگن با 55% تخفیف

بیمه مسافرتی شینگن با 55% تخفیف

بیمه نامه مسافرتی از جمله موارد مهم برای اخذ ویزای شینگن میباشد که انتخاب دقیق آن میتواند نگرانی شما را حین مسافرت کاهش دهد و در مواجهه با خطرات احتمای ایمن سازد .

شرکتهای مختلفی این نوع بیمه نامه را صادر مینمایند ولی اینکه چه شرکت بیمه ای و با چه پوششی و از همه مهمتر اینکه با چه قیمتی این بیمه نامه را تهیه مینمایید متفاوت میباشد .

شرکت بیمه ملت از جمله شرکتهای قدرتمند صدور بیمه مسافرتی در کشور میباشد که با داشتن همه فاکتورهای لازم در صدور بیمه نامه ای مطمئن و کارامد , بیمه گذار را در انتخاب شرکت بیمه ای مورد تائید سفارتها مطمئن میسازد .

اگر شما هم بدنبال بیمه نامه ای معتبر همراه با کلیه پوششهای مورد نیاز سفارت میگردید که قیمت مناسبی هم داشته باشه میتوانید این بیمه نامه را بصورت آنلاین از وبسایت مسافرتی خرید نمایید .

این بیمه نامه توسط شرکت سوئیس اسیست که برندی خوشنام و بین اللملی در حوزه بیمه میباشد پشتیبانی میشود و توسط شرکت بیمه ملت صادر میگردد .

شرکت سوئیس اسیست

شرکت سوئیس اسیست

پوشش کرونا :

این بیمه نامه کلیه پوششهای مورد نیاز سفارت را دارا میباشد و اگر نیاز به پوشش کرونا هم داشته باشید این بیمه نامه این آیتم را هم پوشش میدهد .

صدور بیمه نامه مسافرتی با پوشش کرونا

صدور بیمه نامه مسافرتی با پوشش کرونا

 

کشورهای حوزه شینگن :

این بیمه نامه کلیه کشورهای حوزه شینگن را پوشش میدهد شامل : اتریش، بلژیک، دانمارک، جمهوری چک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتویا، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوگزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، لهستان، پرتقال، اسلواکی، اسلوانی، کرواسی، اسپانیا، سوئد و سوئیس .

 

درصورتیکه نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر دارید با شماره تلفن 09126729405 و یا 02188459453 تماس بگیرید .

نمایندگی کد 2607 بیمه ملت

 

 

 

نویسنده :
نویسنده :

فرهاد قلی بیگیان ( نمایندگی کد 2607 بیمه ملت )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • مطالب پر بازدید
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
×