دسته‌بندی نشده

ارزانترین نرخ ویزای ایتالیا (تضمینی)

 

ارزانترین نرخ ویزای ایتالیا (تضمینی) / وبسایت مسافرتی بزرگترین مرجع تخصصی آنلاین صدور بیمه مسافرتی و انواع ویزای شینگن آمادگی دارد تا ارزانترین قیمت ویزای ایتالیا را برای شما دوستان عزیز که توسط کارگذار مستقیم ایتالیا و بدون واسطه انجام میگردد مهیا سازد .

 

مجموعه ما تلاش دارد تا نرخ ویزا را با توجه به فاکتورهای موجود با حداقل سود و قیمت پایه به دست مشتری برساند زیرا ما کارگذار مستقیم هستیم و قیمت ما نرخ پایه میباشد و وقتی شما این نرخ را از آژانسهای مسافرتی و مراکز اخذ ویزا میگیرید چون این مراکز سود خود را هم بر روی این نرخ پایه محاسبه میکنند قیمتی که به دست مشتری میرسد به مراتب قیمت بالاتری میباشد و شما با حذف این واسطه ها قیمت پایه را پرداخت میکنید .

 

سوابق ویزاهای دریافتی توسط کارگذاران ما نشان میدهد که دریافت ویزا توسط مجموعه ما با کمترین ریسک ممکن صورت میگیرد و بالای 90% درخواستهای ویزا با موفقیت صورت میگیرد زیرا با تجربه و شناختی که از روند صدور ویزا داریم مدارک مورد درخواست سفارت را با نهایت دقت و بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی تنظیم مینمائیم .

صفر تا صد مراحل اخذ ویزا توسط مجموعه ما انجام میگیرد شامل : تکمیل فرمهای سفارت – اخذ وقت سفارت – ترجمه مدارک – بیمه مسافرتی و …

تضمین ما پرداخت حق الزحمه پس از اخذ ویزا میباشد بله درست متوجه شدید تمامی هزینه های ویزا پس از اخذ آن دریافت میگردد و شما مبلغی به عنوان پیش پرداخت و تضمین و … پرداخت نمکنید .

اگر دارای ریجکتی از سفارتهای دیگر به هر علتی هم میباشید به شرطی که 6 ماه از زمان آن گذشته باشد میتوانید درخواست ویزای مجدد با امکان بالای دریافت ویزا نمائید .

برای اخذ اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید .

09126729405 – 02188459453

همکاران و آژانسهای مسافرتی و مراکز اخذ ویزا میتوانند جهت دریافت نرخ ویژه همکاری با کارشناسان ما تماس بگیرند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *