دسته‌بندی نشده

ارزانترین نرخ وقت سفارت (تضمینی)

ارزانترین وقت سفارت ایتالیا (تضمینی)

ارزانترین وقت سفارت ایتالیا (تضمینی)

 

اخذ وقت سفارت از طریق کارگذار دست اول سفارت ایتالیا بصورت کاملا تضمینی با قیمت ویژه

 

با توجه به شرایط سخت منطقه شینگن جهت اخذ ویزا و اخذ وقت سفارت که بعضا حتی با تسهیل شرایط و ورود به سفارت به عناوین مختلف با جواب منفی و ریجکتی متقاضی همراه میباشد سفارت ایتالیا شرایط مساعد تری نسبت به ورود و اخذ ویزا دارا میباشد و همین امر سبب گردیده تا سیل عظیمی از متقاضیان ورود به منطقه شینگن مبداء ورود به منطقه شینگن را از طریق کشور ایتالیا قرار دهند .

همین تعداد متقاضیان بالای ورود به کشور ایتالیا سبب گردیده که اخذ وقت سفارت با دشواریهای زیادی همراه باشد که عملا گرفتن اخذ سفارت از طریق اینترنتی را غیر ممکن گرداند .

سود جویان از این شرایط استفاده کرده و قیمتهای غیر معمول و گزافی ( حتی تا 30 میلیون تومان) را برای اخذ وقت سفارت به متقاضی پیشنهاد دهند و بعضا هم در گرفتن آن با مشکلاتی روبرو میشوند  .

ما سعی کرده ایم که با توجه به کارگذاران مستقیم و دسته اول این قیمت را به حداقل رسانده و با قیمت معقول وقت سفارت را به صورت کاملا تضمینی و با توجه به تاریخ مد نظر شما اخذ نمائیم .

اخذ ویزای شینگن :

از دیگر تسهیلات ویژه ما اخذ ویزای تک و خانوادگی توریستی و تجاری با حداقل قیمت میباشد .

صفر تا 100% اخذ ویزا از پر کردن فرمهای سفارت گرفته تا ترجمه مدارک و بیمه مسافرتی در یک پکیج ویژه به متقاضیان با قیمت استثنایی و بصورت کاملا تضمینی ارائه میگردد .

متقاضی تمامی هزینه ها را پس از دریافت ویزا پرداخت مینماید .

مدت زمان اخذ ویزا از تحویل مدارک به کارگذار حداکثر یکماه میباشد .

دوستانی که از سفارتهای مختلف به عنوان گوناگون ریجکت شده اند نیز نگران نباشند حتی با نامه ریجکتی نیز میتوانند درخواست ویزای مجدد دهند .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید .

02188459453

09126729405

www.mosaferatii.com

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *